HAKKIMIZDA

İsmini, sahipleri ve aynı zamanda kurucuları olan şirket ortaklarının soyisimlerinin birleşmesinden alan UZUNYAZ BOYA, 23 ŞUBAT 2001 tarihinde sektöre giriş kararını verirken yaptığı piyasa araştırmasında Filli Boya’nın Vizyon ve Misyonunun, kurulacak olan UZUNYAZ BOYA’ ya en yakın ve gerçekçi olduğuna inanarak Filli Boya’ nın İstanbul Anadolu yakasındaki 5 toptancı bayisinden biri olarak sektöre adımını atmıştır.  devamı...

haber
- 13 Kasım 2018 Salı
Bir kış mevsimini daha geride bıraktığımız ve yazın sıcak günlerini karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde, yüksek faturalardan ve sürekli üşümekten şikayet edenler binalarına ısı yalıtımı yaptırmak için planlara başladılar bile. Binalarda ısı yalıtımı yaptırmanın hem mali hem de fiziksel koşullarda önemli iyileşmeler sağladığını artık hepimiz biliyoruz. İşte bu faydaları maksimumda tutmak için, ısı yalıtımının ne zaman yapıldığı da en az kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi kadar önemlidir. Biz de bu yüzden ısı yalıtımı yaptırmak için en doğru zamanı ve nedenlerini sizler için araştırdık:
- 13 Kasım 2018 Salı
Nerede yaşadığınızın ya da bütçenizin ne kadar olduğunun önemi yok, enerji faturalarınızı düşürmek için uygulayabileceğiniz yöntemler var. Biz de yazımızda sizin için bu yöntemleri derledik. Keyifli okumalar!