Hakkımızda

 

             
 İsmini, sahipleri ve aynı zamanda kurucuları olan şirket ortaklarının soyisimlerinin birleşmesinden alan UZUNYAZ BOYA, 23 ŞUBAT 2001 tarihinde sektöre giriş kararını verirken yaptığı piyasa araştırmasında Filli Boya’nın Vizyon ve Misyonunun, kurulacak olan UZUNYAZ BOYA’ ya en yakın ve gerçekçi olduğuna inanarak Filli Boya’ nın İstanbul Anadolu yakasındaki 5 toptancı bayisinden biri olarak sektöre adımını atmıştır.

 

Kurulduğu ilk günden itibaren gerek vizyon sahibi olması, gerekse kurucularının sektörün tecrübeli isimlerinden olması UZUNYAZ BOYA’ nın piyasadaki bilinirliğini çok kısa sürede arttırmış ve hak ettiği konuma getirmiştir. Hızlı ve güler yüzlü hizmetleriyle büyümeye devam eden UZUNYAZ BOYA, 7 ŞUBAT 2002 tarihinde şu an merkez bina olarak belirlediği 1250 m2 kapalı alanı satın alarak hizmet imkanlarını arttırmış ve ileriye dönük yatırımlarının ilk adımını atmıştır. 2003 yılında FİLLİ BOYA ailesinin üretimine başladığı Capatect Isı Yalıtım Sistemleri’nin gücünü de arkasına alarak piyasadaki konumunu sabitleyen UZUNYAZ BOYA, yalıtım sektöründeki gücünü ilerleyen zamanlarda iyiden iyiye hissettirmiştir ve FİLLİ BOYA’ nın Isı Yalıtım bayrağını zirvede tutmak için tüm gayreti göstermektedir. Kaliteli hizmet anlayışı gereği yatırımlarını hep bu yönde yapan UZUNYAZ BOYA bünyesine 1000 m2 daha kapalı alan ekleyip bayilerinin ihtiyaçlarını koşulsuz karşılamakta ve bu anlamda son olarak 500 m2 açık alanı da lojistik üssü olarak bünyesine katıp dağıtım gücünü arttırmıştır. UZUNYAZ BOYA’ nın başarısında, koşulsuz müşteri memnuniyeti , güveni, sevkiyat ve dağıtım organizasyonunun düzeni ve hakkında eğitimler ve kurslar verilen CRM ( Customer Relation Management) yani müşteri odaklı yönetim anlayışının hakim olması diyebiliriz.

Temel değerlerimiz ; Kaliteli, dürüst, şeffaf, gelişime açık, öğrenen, öğreten ve çözüm üreten çalışan yapısı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak….